Ozonowanie

Ozonowanie w Olsztynie

 

 • ozonowanie klimatyzacji samochodowej i pomieszczeń

 • Co to jest ozon?

  Ozon jest gazem, który składa się z trzech cząsteczek tlenu. Należy wiedzieć, że jest to gaz niestabilny, który w bardzo krótkim czasie przekształca się w swoją pierwotną formę, a więc w tlen. Trzeci atom tlenu, który zostaje uwolniony w wyniku tej przemiany, wchodzi w reakcję z substancją, na jaką działa ozon. Dzięki temu, może on utlenić unoszące się w powietrzu roztocza, bakterie, wirusy, a nawet związki chemiczne, tym samym skutecznie dezynfekując dane miejsce czy pomieszczenie.

 • Czym jest ozonowanie?

  Ozonowanie to doskonały sposób na przeprowadzenie dokładnej dezynfekcji, nie używając przy tym żadnych środków chemicznych. Ozon jest w tym przypadku środkiem biobójczym, który radzi sobie z wszelkiego typu zanieczyszczeniami. Ozonowanie Olsztyn jest często przeprowadzane w miejscach, w których konieczne jest zachowanie sterylności, ale pomaga również pozbyć się z naszego otoczenia nieprzyjemnych zapachów, pleśni oraz grzybów, właśnie takim miejscem jest nasze auto myjnia Olsztyn. Nie dziwi zatem fakt, iż metoda ta staje się coraz popularniejsza, gdyż jest nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna dla człowieka.

 • Ozonowanie pomieszczeń w domach, mieszkaniach, biurach w Olsztynie

 • layer-432

 • Ozonowanie klimatyzacji oraz wentylacji

  Przy pomocy ozonu możliwe jest dokładne wyczyszczenie klimatyzacji oraz wentylacji w samochodzie. Jest to najlepszy sposób na pozbycie się z nich wszelkich szkodliwych dla nas drobnoustrojów, grzybów oraz pleśni. Nasza myjnia samochodowa posiada ozonowanie Olsztyn w swojej ofercie, dlatego jeśli miejscem Państwa zamieszkania jest Olsztyn, zachęcamy do skorzystania z tej usługi. Oprócz tego, proponujemy także profesjonalne pranie tapicerki Olsztyn.