O firmie – klika słów o nas

O firmie

 • layer-43

 • Firma

  Jesteśmy w branży mycia samochodów stosunkowo od nie dawna , jednakże nasze krótkie doświadczenie jest podparte dobrymi szkoleniami zarówno z dziedziny doboru odpowiednich środków chemicznych jak i technik wykonywania poszczególnych usług. Nasze motto to ‘ RÓB TAK JAK BYŚ CHCIAŁ MIEĆ SAM ZROBIONE’’. Tego się ściśle trzymamy, a nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie.

 • Profesjonalizm

  Nasze doświadczenie jest podparte dobrymi szkoleniami zarówno z dziedziny doboru odpowiednich środków chemicznych jak i technik wykonywania poszczególnych usług. Szkoliliśmy się w profesjonalnej grupie DETAIL KING w Katowicach, które było zakończone egzaminem i certyfikatem wykonywania usług.

  img7

 • Jakość

  Maszyny parowe dzięki parze o wilgotności zaledwie 5% i temperaturze 120 stopni, wystrzeliwanej pod ciśnieniem 8-10 atmosfer, poradzi sobie z każdym zabrudzeniem.
  Metoda ta jest w 100% bezpieczna dla lakieru samochodowego oraz instalacji elektrycznej.

  img7

 • Mobilność

  Dzięki naszej jednostce mobilnej dojedziemy do każdego klienta.
  Wykonujemy usługi na terenie prywatnych posesji, firm i parkingów. Nie wymagamy dostępu do prądu i wody.

  img7

Profesjonale kosmetyki

 • img7

 • Detailing i specjalistyczne autokosmetyki to prawdziwe SPA dla samochodu, dzięki którym znów wygląda on jak nowy i jest doskonale zabezpieczony przez zabrudzeniami. Do profesjonalnego dbania o auto potrzebne są profesjonalne kosmetyki samochodowe, których używa nasza firma. Detailking to wysokiej jakości chemia samochodowa i specjalistyczne kosmetyki samochodowe pochodzące od czołowych, uznanych na całym świecie producentów. Ich wieloletnie doświadczenie w tej branży przekłada się na szereg produktów dostosowanych do najróżniejszych zadań związanych z odświeżeniem wyglądu auta i sprawieniem, by wyglądało jak nowe. Daj się zaskoczyć niezwykłym efektom, do których potrzebne jest jedynie minimum wysiłku.